A1165 MUSTANG
By clicking on the small photos you can see the information of other slabs or bundles of this block| Block | A1165 |
| Color | BEIGE |
| Bundle | 3 |
| Type | QUARTZITE |
| Finishing | POLISHED |
| Warehouse | CAVAION |
| # slab | 4 |
| Length | 328cm / 129inch |
| Height | 192cm / 76inch |
| Thickness | 3cm / 1¼inch |
| Weight | 0kg |
| Block | A1165 |
| Color | BEIGE |
| Bundle | 4 |
| Type | QUARTZITE |
| Finishing | POLISHED |
| Warehouse | CAVAION |
| # slab | 6 |
| Length | 328cm / 129inch |
| Height | 192cm / 76inch |
| Thickness | 3cm / 1¼inch |
| Weight | 0kg |
| Block | A1165 |
| Color | BEIGE |
| Bundle | 5 |
| Type | QUARTZITE |
| Finishing | POLISHED |
| Warehouse | CAVAION |
| # slab | 6 |
| Length | 328cm / 129inch |
| Height | 192cm / 76inch |
| Thickness | 3cm / 1¼inch |
| Weight | 0kg |
| Block | A1165 |
| Color | BEIGE |
| Bundle | 6 |
| Type | QUARTZITE |
| Finishing | POLISHED |
| Warehouse | CAVAION |
| # slab | 6 |
| Length | 328cm / 129inch |
| Height | 192cm / 76inch |
| Thickness | 3cm / 1¼inch |
| Weight | 0kg |
| Block | A1165 |
| Color | BEIGE |
| Bundle | 7 |
| Type | QUARTZITE |
| Finishing | POLISHED |
| Warehouse | CAVAION |
| # slab | 6 |
| Length | 328cm / 129inch |
| Height | 192cm / 76inch |
| Thickness | 3cm / 1¼inch |
| Weight | 0kg |
| Block | A1165 |
| Color | BEIGE |
| Bundle | 8 |
| Type | QUARTZITE |
| Finishing | POLISHED |
| Warehouse | CAVAION |
| # slab | 6 |
| Length | 328cm / 129inch |
| Height | 192cm / 76inch |
| Thickness | 3cm / 1¼inch |
| Weight | 0kg |